Ajolista

Automaattinen Ajopäiväkirja malli

Tämä on automaattisen ajopäiväkirjan malliraportti. myHelmi-sovellus raportoi automaattisesti: loppu km, alku ja loppuajan, ajoreitin ja maksettavat korvaukset.

Ajoneuvo: Abc-123 Nimi: Teppo Työteliäs















Alku km Loppu km
Lähtöaika Perillä Ajoreitti Matka Kilometrikorvaus Korvaus Ajon tarkoitus
108497 108514 Fri 18.2.2011 11:20 11:44 Tapulikaupungintie 8, Helsinki Koivuvaarankuja 2, Vantaa 17 0.46 7.82 Kaupunkiajo
108514 108529
13:43 14:03 Koivuvaarankuja 2, Vantaa Kavaljeerintie 1-13, Vantaa 15 0.46 6.9 Kaupunkiajo
108437 108445 Thu 17.2.2011 10:20 11:20 Kiviahontie 10, Helsinki Nurkkatie 2, Helsinki 8 0.46 3.68 Kaupunkiajo
108298 108311 Mon 14.2.2011 14:43 15:15 Pekanraitti 20, Helsinki Helsinki Merikannontie, Uusimaa 13 0.46 5.98 Kaupunkiajo
108170 108181 Wed 2.2.2011 11:05 11:50 Kiviahontie 10, Helsinki Nurkkatie 2, Helsinki 11 0.46 5.06 Kaupunkiajo
108145 108156 Tue 1.2.2011 14:32 15:15 Nurkkatie 2, Helsinki Kavaljeerintie 2-4, Vantaa 11 0.46 5.06 Kaupunkiajo
107986 107999 Wed 26.1.2011 11:00 11:55 Kiviahontie 10, Helsinki Nurkkatie 2, Helsinki 13 0.46 5.98 Kaupunkiajo
107914 107934 Mon 24.1.2011 16:02 16:49 Nurkkatie 2, Helsinki Helsinki Merikannontie, Uusimaa 20 0.46 9.2 Kaupunkiajo


Fri 21.1.2011 10:25 11:32 Nurkkatie 5-11, Helsinki Nurkkatie 2, Helsinki 3 0.46 1.38 Kaupunkiajo
107853 107872
11:52 14:10 Helsinki Lahdenväylä, Uusimaa Helsinki Mannerheimintie, Uusimaa 19 0.46 8.74 Kaupunkiajo
107870 107891
12:52 15:04 Köydenpunojankatu 2, Helsinki Nurkkatie 5-11, Helsinki 21 0.46 9.66 Kaupunkiajo
107740 107836 Tue 18.1.2011 11:30 16:08 Nurkkatie 2, Helsinki Valimotie 27, Vantaa 96 0.46 44.16 Kaupunkiajo
107707 107717 Fri 14.1.2011 16:07 16:28 Nurkkatie 2, Helsinki Elannontie 3-9, Vantaa 10 0.46 4.6 Kaupunkiajo
107610 107617 Thu 13.1.2011 15:50 16:00 Helsinki Puistolantie, Uusimaa Helsinki Yhdyskunnantie, Uusimaa 7 0.46 3.22 Kaupunkiajo
107621 107623
16:03 16:06 Helsinki Tuusulantie, Uusimaa Veturitie 20, Helsinki 2 0.46 0.92 Kaupunkiajo
107622 107625
16:06 16:10 Veturitie 20, Helsinki Veturitie 2, Helsinki 3 0.46 1.38 Kaupunkiajo
107574 107586 Wed 12.1.2011 14:29 14:56 Kiviahontie 10, Helsinki Kiviahontie 11, Helsinki 12 0.46 5.52 Kaupunkiajo
107515 107527 Tue 11.1.2011 14:03 14:31 Kiviahontie 9, Helsinki Kiviahontie 10, Helsinki 12 0.46 5.52 Kaupunkiajo
98152 98160 Wed 5.1.2011 10:55 11:34 Kiviahontie 10, Helsinki Nurkkatie 5-11, Helsinki 8 0.46 3.68 Kaupunkiajo
98091 98100 Mon 3.1.2011 15:54 16:10 Puistolan Raitti 4-6, Helsinki Elannontie 3-9, Vantaa 9 0.46 4.14 Kaupunkiajo


Thu 30.12.2010 08:19 08:44 Kavaljeerintie 2-4, Vantaa Nurkkatie 2, Helsinki 9 0.45 4.05 Kaupunkiajo
107327 107341
11:57 12:50 Helsinki Kiviahontie, Uusimaa Nurkkatie 2, Helsinki 14 0.45 6.3 Kaupunkiajo
252252 252258 Wed 29.12.2010 15:41 16:16 Nurkkatie 2, Helsinki Nurkkatie 2, Helsinki 6 0.45 2.7 Kaupunkiajo
107289 107298 Tue 28.12.2010 16:08 16:24 Nurkkatie 2, Helsinki Elannontie 3-9, Vantaa 9 0.45 4.05 Kaupunkiajo


















159.7